Ryby i owoce morza w najlepszym wydaniu!

Twoje Źródło Morskich Delikatesów

MyFood to polska firma, obecna na rynku ponad 10 lat, zbudowana na wieloletnim doświadczeniu w branży FMCG, specjalizująca się w produkcji
(w zakładzie AJTEL Seafood) i sprzedaży wysokiej jakości produktów z ryb
i owoców morza.

MyFood wyróżnia się elastycznością, nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, bogatym know-how oraz stabilnym finansowaniem. Oferta marki MyFood obejmuje szeroki wybór produktów, w tym certyfikowanych i koncentruje się na produktach najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Nasz zespół nieustannie poszukuje innowacyjnych pomysłów na produkty, inspirowany kuchniami całego świata.

MyFood z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, oferując różnorodne mrożone ryby, owoce morza i dania gotowe dla najważniejszych sieci detalicznych i gastronomicznych w Polsce i Europie.

Zakład AJTEL Seafood, z którym współpracujemy, posiada najważniejsze certyfikaty jakości, takie jak IFS, ASC, MSC, BIO, Global Gap. Jest także poddawany licznym audytom wymagających klientów.

Świadome i racjonalne podejście do kształtowania oferty produktowej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju to kluczowy element sukcesu naszej firmy.

Naszą przewagą jest to, że nie jesteśmy wielką korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej potrzeb klientów i pracowników. Staramy się opierać naszą działalność na trwałej i stabilnej współpracy z naszymi kontrahentami oraz klientami. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy zespół pełen pasji
i zaangażowania, gotowy na codzienne wyzwania. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, co pozwala nam być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami na rynku, wyprzedzając konkurencję.